خرید ملک در کشور ترکیه

 

در سال های اخیر خرید ملک در ترکیه برای اخذ اقامت و تابعیت این کشور با توجه به پایین آمدن اعتبار پاسپورت ایرانی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اطلاع از مدارک لازم جهت خرید ملک در ترکیه برای افرادی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور را دارند اهمیت فراوانی دارد.

مرحله اول برای خرید ملک در ترکیه عقد قرارداد بین خریدار و فروشنده است که در واقع بین شما و ریاست سازنده پروژه مسکونی یا تجاری تنظیم می شود. قرارداد برای ایرانیان به فارسی و برای سازنده پروژه به زبان ترکی تنظیم خواهد شد و باید تمام مدارک شناسایی خریدار به زبان ترکی استانبولی ترجمه رسمی شود.

مرحله بعدی دریافت وکالتنامه برای انتقال سند ملکی در ترکیه می باشد برای زمانی که شخص خریدار در این کشور حضور ندارد و شخص دیگری در غیاب او ملک به نام او خریداری می کند و خریدار با ترجمه ی وکالتنامه رسمی و واگذاری اختیارات لازم این امکان را با وکیل مورد اطمینان خود خواهد داد.

با ما تماس بگیرید

با دریافت شهروندی کشور ترکیه از خدمات پزشکی رایگان برای خود و اعضای خانواده بهره مند خواهید شد. امکان استفاده از برنامه های صندوق بازنشستگی و عدم نیاز به اعلام ثروت متقاضیان از جمله مزایای شهروندی کشورترکیه است   و این کار به کمک ترجمه ی رسمی وکالتنامه به وکیل ترکیه ای انجام پذیر خواهد بود.

لازم به ذکراست که یادآوری شود که کشور ترکیه تنها مدارکی را می پذیرد که علاوه بر ترجمه ی رسمی و مهر مترجم رسمی زبان ترکی استانبولی تاییدات دولتی دادگستری ، وزارت امور خارجه و کنسولگری سفارت ترکیه در ایران را داشته یاشد.

ضمن اینکه سفارت ترکیه برای تایید هر مدرک 20 دلار دریافت می نماید.